eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
06.02.2017 UTGÅTT Levekårsutvalget 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
21.11.2016 UTGÅTT Levekårsutvalget 14:00 Rådhuset Formannskapssalen
06.10.2016 UTGÅTT Levekårsutvalget 09:00 Råduset Formannskapssalen
05.09.2016 UTGÅTT Levekårsutvalget 09:00 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Mette Toftaker () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karin Friborg Berger () Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Lundberg Riise () Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ellen Beate Lundberg () Annen deltaker, f.eks saksbehandler el…. Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kurt-Terje Norkyn Klaussen Det Norske Arbeiderparti (AP) Leder kurt.norkyn.klaussen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Maria Skogstad Frost Det Norske Arbeiderparti (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Brynjulv Grønvik Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henriette Andreassen Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stig Olsen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Guri-Anne Ryeng-Berglund Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisbeth Eriksen Høyre (H) Medlem lisbeth.eriksen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
June Mari Kjær Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Klaus Mosli Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem lars-klaus.mosli@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lill-Tove Fredriksen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem lill-tove.fredriksen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stig Aasnes Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem stig.aasnes@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Rognmo Senterpartiet (SP) Varamedlem tone.rognmo@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lisa Tollefsen Senterpartiet (SP) Varamedlem lisa.tollefsen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Michael Berg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem michael.berg@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Karin Fredheim Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Dølvik Johansen Høyre (H) Varamedlem bjorn@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1