eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
26.06.2019 Administrasjonsutvalget 12:00 Rådhuset Fromannskapsalen
24.05.2017 Administrasjonsutvalget 12:30 Rådhuset Formannskapssalen
27.05.2015 Administrasjonsutvalget 13:30 Rådhuset Formannskapssalen
30.05.2012 Administrasjonsutvalget 13:45 Rådhuset Formannskapssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Mette Toftaker () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Miriam Ilvær () Sekretær Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunda Johansen Det Norske Arbeiderparti (AP) Leder gunda.johansen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert 77722010
Lars Klaus Mosli Det Norske Arbeiderparti (AP) Nestleder lars-klaus.mosli@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Lill-Tove Fredriksen Det Norske Arbeiderparti (AP) Medlem lill-tove.fredriksen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Sonja Irene Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sonja.abrahamsen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole-Johan Rødvei Høyre (H) Medlem ole-johan.rodvei@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Michael Berg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem michael.berg@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Stig Aasnes Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem stig.aasnes@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Dølvik Johansen Høyre (H) Varamedlem bjorn@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
June Mari Kjær Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odd Ronald Nilsen Det Norske Arbeiderparti (AP) Varamedlem odd.ronald.nilsen@balsfjord.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.1.1